آگهی بیشتر...

دستگاه تراش قیمت تراش cnc  _ cnc تراش _ cnc تراشکاری _ cnc تراش فروشی _ قیمت دستگاه تراش سی ان سی _ دستگاه تراش سی ان سی _ دستگاه تراش سی ان سی _ دیوار cnc تراش _ دیوار cnc _ ماشین آلات | صنعتی | جوشکاری | برشکاری | دیوار چهاردانگه _ تجهیزات | ماشین آلات | صنعتی | جوشکاری | برشکاری – دیوار _ فروش دستگاه تراش دست دوم تهران

قطعه بزرگی از ماشین آلات است که می تواند برای برش فلزات به اشکال مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ماشین تراش ابزاری اساسی برای هر ماشینکار حرفه ای است و ماشین تراش CNC از قسمتهای حیاتی بسیاری از فرایندهای ساخت است. 

cnc  _ cnc تراش _ cnc تراشکاری _ cnc تراش فروشی _ قیمت دستگاه تراش سی ان سی _ دستگاه تراش سی ان سی _ دستگاه تراش سی ان سی _ دیوار cnc تراش _ دیوار cnc _ ماشین آلات | صنعتی | جوشکاری | برشکاری | دیوار چهاردانگه _ تجهیزات | ماشین آلات | صنعتی | جوشکاری | برشکاری – دیوار _ فروش دستگاه تراش دست دوم تهران

قیمت تراش cnc دست دوم

تراش های فلزی مدرن ماشین های بسیار متنوعی و قدرتمند هستند ، اما کوچک و ارزان نیستند. خرید دستگاه تراش یک سرمایه بزرگ است ، بنابراین قبل از اینکه بیرون بروید و یک دستگاه خریداری کنید ، مواردی وجود دارد که باید بدانید.

در این پست وبلاگ ، ما در مورد پنج نکته در مورد اینکه در هنگام خرید دستگاه تراشکاری باید به دنبال چه مواردی باشیم بحث خواهیم کرد!

قیمت دستگاه تراش cnc دست دوم فروش دستگاه تراش cnc انواع دستگاه تراش cnc

قیمت دستگاه تراش cnc دست دوم فروش دستگاه تراش cnc انواع دستگاه تراش cnc

تراش ها از نظر تاب و اندازه گیری می شوند که اغلب به صورت یک جفت عدد (به عنوان مثال 12 12 20) داده می شوند. اولین عدد ، تاب ، فاصله مرکز دوک و بستر ماشین تراش است. این حداکثر شعاع قطعه کار است که می تواند بین مراکز روی آن تراش نصب شود. اگر شعاع قطعه کار شما 15 اینچ است و ماشین تراش شما 12 اینچ تاب دارد ، قطعه کار آنقدر بزرگ است که نمی تواند بین مراکز ماشین تراش شما قرار بگیرد.

شماره دوم ساده تر ؛ این فاصله بین مراکز (پایه و دم) است و اغلب به عنوان اندازه تخت شناخته می شود. در مثالی که در بالا آورده شد اندازه تخت 20 اینچ خواهد بود.

نکته دوم: مطمئن باشید که امکانات شما می تواند از پس آن برآید

حتی ماشینهای تراشکاری با اندازه تختخواب کوچک نیز می توانند بسیار بزرگ باشند و صدها پوند وزن دارند. ماشین تراش های سنگین و کف می توانند حتی بزرگتر باشند و بسته به اندازه احتمالاً هزار پوند وزن دارند. قبل از خرید یکی از آنها اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای قرار دادن آن در محل کار شما وجود دارد.

بیشتر بخوانید: محصولات ماشینکاری CNC با کیفیت بالا و استفاده آسان اندازه های مختلف تراش در دسترس است ، از دستگاه های تراش کوچک نیمکت گرفته تا مدل های صنعتی بزرگ و در اندازه اتاق. قبل از خرید ماشین تراش نیازهای ماشینکاری خود را در نظر بگیرید و سپس بر این اساس ماشین تراش جدید خود را در کف مغازه خود قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که شرکت شما قدرت کافی برای آن دارد! تراش ها به برق زیادی احتیاج دارند. اگر برای ماشین سازی خود ماشین تراش جدیدی خریداری می کنید ، احتمالاً از قبل ظرفیت لازم لازم را دارید. اما اگر ماشین تراش کوچکتری به کارگاه خانگی خود اضافه می کنید ، نیازهای انرژی را دوباره بررسی کنید.

نکته سوم: قسمتهای اساسی ماشین تراش را بفهمید

یک تراش به طور معمول از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

– تختخواب که می تواند ثابت یا محوری باشد.

تخت ساختار تراش را نگه داشته و پشتیبانی می کند. مواد مورد کار در چله های فک نصب شده بر روی پایه و دم قرار می گیرد. قطعه کار (قطعه برش خورده) بین مراکز نصب شده است ، و به آن امکان می دهد تا آزادانه بالای بستر ماشین تراش چرخید.

– Headstock ، که قطعه کار را در حین ماشینکاری در جای خود نگه می دارد.

– دنباله ، که عمل بستن قطعات طولانی از مواد را پشتیبانی و فراهم می کند.

هنگامی که یک قطعه کار به دو قسمت اصلی و دم تعمیر می شود ، گفته می شود “بین مراکز” است. غالباً ، تراش ها به گونه ای طراحی شده اند كه بتوانند هدست را از موقعیت مركزی خود خارج كنند و به هر دو قسمت قطعه كار كه برای ماشین کاری بین مراكز خیلی بزرگ یا ناجور است دسترسی داشته باشد.

تعدادی از انواع تراش وجود دارد. تراش های موتور یا برجک تراشهای استاندارد شما هستند. بیشتر تراش ها با مواد مختلفی کار می کنند اما اغلب به صورت تراش فلزی یا چوبی به فروش می رسند. تراشهای با کیفیت بالا معمولاً از چدن و ​​اجزای سطح بالا ساخته نمی شوند.

تراش CNC انواع دستگاه تراش سی ان سی را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید و بخرید تماس بگیرید _ تراشکاری _ تراش cnc دست دوم _ تراش cnc فروشی _ تراش cnc دیوار _ تراش سی ان سی دسته دوم _ فروشگاه تراش سی ان سی _ قیمت دستگاه تراش سی انسی _ دستگاه تراش سی انسی _ سی ان سی cncstock

تراش CNC انواع دستگاه تراش سی ان سی را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید و بخرید تماس بگیرید _ تراشکاری _ تراش cnc دست دوم _ تراش cnc فروشی _ تراش cnc دیوار _ تراش سی ان سی دسته دوم _ فروشگاه تراش سی ان سی _ قیمت دستگاه تراش سی انسی _ دستگاه تراش سی انسی _ سی ان سی cncstock

نکته چهارم: قابلیت های تراش خود را درک کنید
قبل از خرید ماشین تراش عاقلانه است که بفهمید برای چه چیزی به ماشین نیاز دارید و سپس بررسی کنید که آیا ماشین تراش جدید شما توانایی هایی دارد که به شما در برآوردن نیازها کمک می کند. در غیر این صورت ، ممکن است منجر به ناامیدی در خط شود زیرا شما سعی می کنید کاری انجام دهید که ماشین تراش شما به اندازه کافی بزرگ ، قدرت و پیشرفته نباشد.

قرن هاست که ماشین های تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرند. ابتدا از آنها در نجاری استفاده شد. در دهه 1800 ، هنری مودسلی ماشین تراشکاری فلزات را اصلاح کرد و در محیط انقلاب صنعتی با تنظیمات صنعتی سازگار شد. تراش های امروزی تقریباً تمام مجهز به نیرو هستند که به آن تراش موتور نیز می گویند. تراش ها از نظر اندازه و قدرت رشد کرده اند و با افزودن تکنولوژی مدرن CNC (کنترل عددی کامپیوتر) ، بسیار کاربردی ترند.

در یک ماشین تراش ، قطعه کار روی یک اسپیندل می چرخد. ابزار برش ، نصب شده بر روی یک ستون ابزار و ثابت بر روی یک اسلاید عرضی ، عملیات برش مورد نظر را در سراسر قطعه کار چرخان اعمال می کند. این باعث می شود ماشین تراشکاری برای اتمام عملیات و هر چیزی که شکل استوانه ای دارد ایده آل باشد. همچنین می توان از آنها برای برش نخ یا حتی سوراخ کردن یا سوراخ شدن قسمت داخلی قسمت استفاده کرد.

تراشهای دقیق امروزی برای بسیاری از صنایع از جمله هوا فضا ، ساخت خودرو ، ساخت مبلمان و ساخت ابزار کاملاً حیاتی هستند. تراش ها بسیار متنوع هستند و برای طیف وسیعی از کارها استفاده می شوند. بسیاری از آنها با سرعت اسپیندل متغیر و نگهدارنده ابزار ارائه می شوند که به اپراتورها امکان می دهد ابزار را در اواسط کار با ماشین تراش تغییر دهند.

ماشین تراش های مدرن اتاق ابزار از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند ، خصوصاً در صورت مجهز بودن به فناوری CNC. این ماشین ها هنگام انجام عملیات پیچیده تر ماشینکاری که در غیر این صورت توسط انواع دیگر ابزارهای ماشین انجام می شود. در کنار دستگاه های فرز ، دستگاه تراش برای اکثر فروشگاه های ماشین آلات آماده به کار است.

نکته پنجم: مراحل ایمنی و نگهداری مناسب را دنبال کنید
محل کار دستگاه تراش خود را به طور مرتب تمیز کنید ، اما از شلنگ هوا یا هر چیزی که بقایای آن را به مکان های سخت دسترسی به ماشین تراش می رساند استفاده نکنید. یاطاقان for ها را از نظر سایش بررسی کنید. اگر فرسوده یا آسیب دیده باشند ، وقت آن است که جایگزین آنها شوید.

برای هر ابزار ماشین آلات ، از جمله ماشین تراش ، بهتر است یک چک لیست تعمیر و نگهداری منظم با کارهای روزانه ، هفتگی ، ماهانه و نیمه سالانه دنبال کنید. این به شما کمک می کند دستگاه تراش خود را در برابر تعمیرات گران قیمت و خرابی های گسترده محافظت کنید.

دستگاه تراش خود را بدون آموزش مناسب کار نکنید و از تجهیزات محافظ صحیح استفاده کنید.

دستگاه های تراش افزودنی گران قیمت اما فوق العاده قدرتمند برای هر فروشگاه ماشین آلات یا حتی کارگاه های خانگی شما هستند. تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن شوید که ماشین تراش جدید را فقط از نمایندگی های معتبر با پشتیبانی عالی مشتری خریداری کنید.

ماشین تراش یکی از قدیمی ترین ابزارهای ماشینکاری در عین حال همه کاره است که با گذشت زمان تکامل یافته و به طور موثری سازگار شده است. به همین دلیل است که آنها هنوز هم در واحدهای تولیدی صنایع مختلف استفاده می کنند. تراشکاری ها که عمدتا برای برش و تراشکاری ترجیح داده می شوند ، حفاری ، شن و ماسه و روبرو را به طور موثر انجام می دهند.

برای تراشکاری با دستگاه فرز ، تراش ها از یک ابزار برش دوار استفاده می کنند که در امتداد محورها حرکت می کند تا برشهای مورد نظر را ایجاد کند
ماشینکاری تخلیه الکتریکی (EDM) یک فناوری حذف یا ساخت مواد است. این اولین بار توسط جوزف پریستلی در سال 1770 ارائه شد. با این حال ، با مدرن سازی فن آوری و تجهیزات ، این روش اکنون با کنترل عددی رایانه ای (CNC) ادغام شده است.

ماشین آلات مدرن EDM با عملیات CNC خودکار ادغام شده اند و برای برش فلزات ، حذف مواد و غیره استفاده می شوند. ماشینکاری EDM در عملیات ماشینکاری CNC و سایر تولیدات محبوبیت زیادی پیدا کرده است …

بسیاری از بخشهای صنعت تولید به شدت به قطعات و اجزای ساخته شده برای تولید محصول نهایی اعتماد می کنند. ماشینکاری CNC به طور گسترده ای برای این مورد استفاده می شود و تکنیک های مختلفی برای دستیابی به اشکال ، اندازه ها و ابعاد مختلف استفاده می شود.

اینها شامل فرز ، برش ، فرم دهی و غیره است. دستگاه های CNC منحصراً برای فرزکاری وجود دارد ، در حالی که برخی دیگر وجود دارند که می توان چندین کار را در یک دستگاه انجام داد. در میان این ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در صنعت ، فرز …

چرخش CNC برای کارهای فلزی دقیق بسیار عالی است
فلزات به دلیل دوام و استحکام خود باید یک سری فرایندها را برای تبدیل آنها به محصولات قابل استفاده طی کنند. یکی از این روشها چرخش نامیده می شود. در چرخش ، یک میله فلزی می چرخد ​​در حالی که از یک ابزار واقع در محور موازی برای برش سطح فلز استفاده می شود.

اگرچه این فرایند به طور سنتی با دستگاه های تراش دستی انجام می شد ، اما چرخاندن اکنون به طور معمول با استفاده از مراکز چرخش CNC یا تراش های CNC انجام می شود.

دستگاههای CNC (کنترل عددی رایانه) می توانند دستورات را از رایانه برای رانندگی ابزار برش تفسیر کنند. دستگاه های CNC بر خلاف نمونه های قدیمی خود که به صورت دستی کار می کنند ، می توانند فلزات را به اشکال پیچیده برش دهند ، کارها را در زمان بسیار کوتاهتری انجام دهند و احتمال خطای انسانی را کاهش دهند.

با نرم افزار مناسب ، حتی صنعتگران آماتور می توانند کارهای پیچیده ای را در تراش CNC انجام دهند. نرم افزار سفارشی ما CNC Master MX طراحی و اجرای پروژه های عطف در هر شکل و اندازه را آسان می کند. به لطف رابط گرافیکی واضح ، می توانید ببینید که چگونه هر مرحله در فرآیند چرخش بر محصول نهایی تأثیر می گذارد.

از همه بهتر ، با خرید هر دستگاه CNC از CNC Masters ، این نرم افزار قدرتمند را رایگان دریافت خواهید کرد.
از ساخت جواهرات فلزی گرفته تا قطعات خودرو ، تراش CNC می تواند به شما در انجام طیف گسترده ای از کارهای فلزکاری کمک کند. تراش های CNC با خودکارسازی فرآیند فلزکاری و کاهش خطاها ، می تواند عملکرد شما را مقرون به صرفه تر و کارآمدتر کند.

آیا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از تراش CNC در پروژه چرخشی بعدی خود هستید؟ امروز با ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا با یک نماینده صحبت کنید!

تراش cnc چیست؟ CNC Turning تراش سی ان سی چیست؟

تراش cnc چیست؟ _ CNC Turning یک فرایند تولید است که در آن میله های ماده در یک چاک نگه داشته می شوند و در حالی که یک ابزار به قطعه داده می شود تا مواد را جدا کند ، چرخانده می شوند تا شکل مورد نظر ایجاد شود. یک برجک (مرکز نشان داده شده) ، با ابزار متصل برنامه ریزی شده است تا به نوار مواد اولیه منتقل شده و مواد را حذف کند تا نتیجه برنامه ریزی شده ایجاد شود.

این کار همچنین “ماشین تفریق” نامیده می شود زیرا شامل حذف مواد است. اگر مرکز دارای قابلیت تنظیم و فرز ، مانند مورد بالا باشد ، می توان چرخش را متوقف کرد تا آسیاب از اشکال دیگر امکان پذیر شود.

ماده اولیه ، اگرچه معمولاً گرد است ، اما می تواند اشکال دیگری مانند مربع یا شش ضلعی باشد.
بسته به تغذیه کننده میله ، طول نوار می تواند متفاوت باشد. این بر میزان مورد نیاز برای کارهای حجمی تأثیر می گذارد.

تراش های CNC یا مراکز چرخشی دارای ابزارهایی هستند که روی برجک نصب شده است و توسط کامپیوتر کنترل می شود. هرچه ابزارهای بیشتری در اختیار برجک باشد ، گزینه های بیشتری برای پیچیدگی های موجود در دسترس است.

CNC با گزینه های ابزار “زنده” می تواند چرخش میله را متوقف کرده و ویژگی های اضافی مانند سوراخ های سوراخ شده ، شکاف ها و سطوح آسیاب شده را اضافه کند.

برخی از مراکز چرخشی CNC دارای یک دوک هستند که به شما امکان می دهد همه کارها را از یک طرف انجام دهید ، در حالی که سایر مراکز چرخشی ، مانند آنچه در بالا نشان داده شده است ، دارای دو دوک ، یک دوک اصلی و فرعی هستند. بخشی می تواند تا حدی بر روی دوک اصلی ماشینکاری شود ، به زیر دوک منتقل شده و کارهای دیگر را با این پیکربندی انجام دهد.

انواع مختلفی از مراکز چرخش CNC با انواع مختلف گزینه های ابزار ، گزینه های دوک ، محدودیت های قطر خارجی و همچنین قدرت و سرعت وجود دارد که بر انواع قطعاتی که می توان از نظر اقتصادی بر روی آنها ساخته شود تأثیر می گذارد.

آیا قسمت من برای تراش CNC مناسب است؟

در حالی که عوامل زیادی در تعیین اینکه آیا می توان یک قطعه را در مرکز چرخش خاص CNC مقرون به صرفه انجام داد ، تعیین می شود ، برخی از مواردی که ما به آنها توجه می کنیم عبارتند از:

چند قسمت کوتاه مدت و بلند مدت نیاز است؟ به طور کلی مراکز چرخش CNC برای نمونه های اولیه تا حجم کوتاه مناسب هستند.

بزرگترین OD در قسمت چیست؟ برای مراکز چرخشی CNC در خدمات پایونیر ، حداکثر OD برای قطعات جمع شده (دارای قابلیت تغذیه نوار) ​​2.5 است. “

قطعات بیش از 2.5 ″ OD جداگانه جدا می شوند ، که بسته به حجم ، می تواند در قیمت کمک کند.

قطعات زیر 1.25 ″ OD و حجم متوسط ​​تا زیاد ممکن است برای دستگاه های پیچ سوئیسی مناسب تر باشد.

اگر بتوان قطعه ای را هم در مرکز تراش CNC و هم روی یک دستگاه پیچ گوشتی 32 میلی متری سوئیسی ساخت ، فاکتورهایی مانند حجم پیش بینی شده و زمان سربازی برای برقراری بهترین تماس استفاده می شود.

وقتی صحبت از ماشینکاری قطعات می شود ، متغیرهای زیادی وجود دارد. سرویس پایونیر می تواند به شما در تعیین بهترین راه برای ساخت قطعات کمک کند. برای کمک به نیازهای خود با ما تماس بگیرید.

فرز EMCO900 2010فروشگاه CNC عرضه کننده انواع دستگاه‌های cnc دسته دوم، دستگاه مطمئن و میخواید؟ _ سی ان سی _ cnc _ سی ان سی یاب _ دستگاه دسته دوم _ ماشین سی ان سی _ ماشین cnc

سوالات متداول در مورد دستگاه تراش

هنگام خرید دستگاه تراش ، تعداد زیادی س ariseال ایجاد می شود ، مانند موارد استفاده ، قیمت ، انواع و غیره. در زیر چند سوال برای درک بهتر دستگاه تراش ذکر شده است.

1) تراش چیست؟

دستگاه تراش یک ابزار ساختمانی است که قطعه را برای شکل دادن ، برش ، حفاری ، رو به رو شدن ، چرخاندن ، چرخاندن و تغییر شکل می چرخاند. هدف اصلی تراش شکل دادن به چوب یا فلز با حذف قسمتهای ناخواسته است. همچنین می تواند برای ساخت قطعات و ابزار دیگر ماشین آلات استفاده شود.

2) اصل کار دستگاه تراش چیست؟

ماشین تراش همه کاره ترین و مفیدترین ماشین آلات فلزی است. اصل کار دستگاه تراش این است که قطعه را بر روی ابزار برش استاتیک بچرخاند. کار آن توسط عملیات زیر پشتیبانی می شود.

قطعه را روی ماشین تراش به دستگاه وصل کنید.
در حالی که آن را به سمت ابزار برش فشار می دهید بچرخانید.
چرخش قطعه کار به آن کمک می کند تا با سرعت یک شکل مناسب را به دست آورد.

3) قسمتهای مختلف دستگاه تراش چیست؟

ماشین تراش ماشینهای پیچیده ای هستند که قطعات زیادی به آنها متصل شده است. قسمتهای اصلی دستگاه تراش عبارتند از: سرپوش ، تختخواب ، دوک ها ، موتور ، استراحت ابزار و خیاط.

تخت تراش تمام اجزای آن را در کنار هم نگه می دارد. همچنین به تعیین اندازه قطعه کار قابل پردازش روی آن کمک می کند. فاصله بین بستر و دوک اصلی به تعیین قطر قطعه ماشینکاری کمک می کند.

Headstock قطعه کار دوار را نگه می دارد. همیشه در سمت چپ قرار دارد قطعه ای که ماشینکاری می شود به خیاط متصل می شود. خیاط همیشه در سمت راست دستگاه قرار دارد.

ماشین تراش از موتور برقی استفاده می کند ، اما از موتور هیدرولیک نیز می توان استفاده کرد. موتور در زیر تخت وصل شده است ، در نزدیکی سرپوش ابزار استراحت برای تنظیم چرخش و ارتفاع استفاده می شود. دوک ها در نصب قطعات مختلف کمک می کنند. بنابراین ، دوک اولیه نخ دار و توخالی است. برخی از فایلهای ضمیمه مرکز و قطعات صفحه هستند.
4) انواع مختلف تراش چیست؟
انواع مختلفی از دستگاه های تراش در بازار موجود است که برخی از آنها در زیر توضیح داده شده است.

تراش سرعت-در این حالت ، دوک با سرعت بسیار بالایی می چرخد ​​و به این ترتیب ماشین تراش سرعت خود را بدست می آورد. این قطعات در تولید قطعات سنگین برای پرداخت ، چرخش فلز ، چوب کاری ، مرکز دهی و غیره استفاده می شوند.

تراش موتور یا تراش مرکزی-این دستگاه پرکاربردترین دستگاه تراش است. می توان از آن برای شیار زدن ، نخ زدن ، چرخاندن ، صورت پایانی ، خم شدن استفاده کرد. تراش موتور می تواند ابزارها را در دو جهت جانبی و طولی برش دهد.

دستگاه تراش کاپستان و برجک-تراش کاپستان و برجک می توانند عملیات مختلفی را انجام دهند. از این موارد در مواردی که تولید در حجم زیاد مورد نیاز است استفاده می شود. استفاده از آنها بسیار ساده است و به مهارت زیادی احتیاج ندارد.

دستگاه تراش اتاق ابزار-دستگاه تراش اتاق عمل شبیه تراش موتور است ، فقط یک تخت کوچکتر روی آن نصب شده است ، برای دقت و دقت بیشتر.

دستگاه تراش نیمکت-دستگاه تراش نیمکت از نظر اندازه بسیار کوچک است. برای ارائه دقت استفاده می شود بنابراین برای کارهای کوچک استفاده می شود. اتصالات آن مشابه سایر دستگاههای تراش بزرگ است.

دستگاه تراش CNC-تراش CNC از رایانه برای کنترل عملکرد دستگاه استفاده می کند. این برای حجم زیادی از تولید با سرعت و دقت استفاده می شود. در حال حاضر این پیشرفته ترین تراش های موجود است.

5) انواع استفاده از ماشین آلات تراش؟

تراش ها به عنوان “مادر ابزارهای ماشینکاری” شناخته می شوند. اینها می توانند عملیات مختلفی مانند حفاری ، شیار ، فرو رفتگی ، شکل دهی ، خسته کننده ، شکل دادن ، خم کردن ، برش ، چرخاندن ، سنباده زنی ، تغییر شکل ، پخ زدن و ضربه زدن را انجام دهند.

کار با تراش بسیار دقیق است. بنابراین آنها بهترین ماشین آلات برای شکل دادن و برش هر دو فلز و چوب هستند.

6) چه عواملی قیمت تراش را تعیین می کند؟

هنگام خرید ماشین تراش نکات زیر را باید در نظر گرفت.

اندازه-با افزایش یا کاهش قیمت دستگاه ، نقش عمده ای ایفا می کند. کوچکترها ارزان تر از بزرگترها هستند.

توابع-مقدار بیشتری از عملیات که می تواند بیشتر انجام دهد قیمت آن خواهد بود.

تولید-اگر تراش بتواند حجم زیادی کار کند ، مستقیماً بر قیمت آن تأثیر می گذارد.

همه این عوامل زمانی نقش اساسی را ایفا می کنند که شخص یا شرکتی کار با دستگاه تراش را در نظر می گیرد. این دانش به تصمیم گیری مناسب کمک می کند.

کنترل عددی رایانه ای (CNC) به عنوان روشی برای خودکارسازی کنترل ماشین آلات از طریق استفاده از نرم افزار تعبیه شده در میکرو رایانه متصل به ابزار تعریف شده است. دستگاه CNC با استفاده از دستورالعمل های کد شده ، بدون کارکرد دستی دستگاه ، محصولی را تولید می کند. این ماشین ها می توانند از نظر اندازه ، عملکرد و طراحی متفاوت باشند و شامل ماشین تراش ، فرز و ماشین های چند محوره می شوند.

در این مقاله ، ما به این س answerال پاسخ می دهیم که “دستگاه تراش CNC چیست؟”

ما همچنین عملکرد آنها ، بهترین کاربرد آنها و مزایای زیادی که می توانند برای فرایند تولید شما به ارمغان بیاورند را بررسی خواهیم کرد.

انواع مختلف دستگاه های تراش چیست؟

دستگاه تراش یک ابزار برش ثابت است که عمدتا برای شکل دادن به چوب و فلز استفاده می شود ، که به آنها قطعات کار گفته می شود. دستگاه تراش قسمت های ناخواسته قطعه کار را برمی دارد تا محصول مورد نظر را تولید کند. حرکات دستگاه تراش سنتی توسط اپراتور به صورت دستی کنترل می شود.

دستگاه تراش CNC از نظر قابلیت های خود مانند دستگاه تراش معمولی است ، اما با استفاده از یک برنامه نرم افزاری فرآیند تولید را انجام می دهد. ماشین تراش CNC مزایای زیادی دارد. نیروی انسانی مورد نیاز در درجه اول به کارهایی با مهارت کمتر اختصاص داده می شود ، از جمله بارگذاری مواد اولیه در دستگاه ، شروع برنامه و بازرسی محصول. از طرف دیگر ، یک دستگاه تراش معمولی برای کار با ماشین نیاز به یک تکنسین بسیار ماهر دارد.

آیا به دنبال تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود هستید؟ گروه VPIC خدمات تولید به موقع ، انعطاف پذیر و با کیفیت OEM را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با ما تماس بگیرید.

دستگاه تراش CNC چه چیزی می تواند تولید کند؟

همه کاره بودن دستگاه تراش CNC آن را به یک ابزار عالی برای سازمان های مختلف در صنایع ، به ویژه خودرو ، مراقبت های بهداشتی ، الکترونیک و هوافضا تبدیل کرده است.

دستگاه تراش CNC می تواند طیف وسیعی از محصولات را تولید کند ، از اقلام بزرگتر مانند قاب خودرو و موتور هواپیما گرفته تا وسایل کوچکتر ، مانند ابزار جراحی ، چرخ دنده و ابزار باغ. همچنین می تواند انواع ساختارها ، از جمله سطوح صاف ، نخ ها و اجزای استوانه ای را که دارای قطر داخلی و خارجی هستند ، تولید کند.

هنگام تعیین نوع دستگاه تراش CNC که می خواهید خریداری کنید یا با کدام تامین کننده همکاری کنید ، محورهای هر دستگاه را در نظر بگیرید. محورها نشان دهنده قابلیت های دستگاه هستند. هرچه محورها پایین تر باشد ، اجزای کمتری می تواند تولید کند. و هرچه محورها بالاتر باشند ، قابلیت های پیچیده تری از جمله عملیات فرز ، ضربه زدن ، حفاری و خسته کننده وجود دارد.

دستگاه تراش CNC چگونه کار می کند؟

دستگاه تراش CNC دارای تنظیمات مختلفی است که مخصوص فرایند تولید و جزء مورد نظر است. دستگاه را می توان به صورت افقی و عمودی پیکربندی کرد و می تواند شامل یک تخت کج یا یک تخت مسطح ، چند محوره ، چند دوک و قابلیت b باشد تا از دستگاه فرز پنج محوره پشتیبانی کامل کند.

اگرچه پیکربندی دستگاه متفاوت است ، اما از نه جزء اصلی زیر تشکیل شده است.

تخت ماشین: تخت دستگاه به عنوان پایه دستگاه است که تمام اجزای دیگر روی آن نصب شده اند.

دوک اصلی: دوک اصلی از یک مجموعه اسپیندل و سیستم محرک دوکی تشکیل شده است که شامل موتورها ، چرخ دنده ها و چاک است. دوک اصلی مواد را دریافت می کند و آن را طی می کند.

زیر دوک: زیر دوکها ، در حالی که از دوک اصلی جدا هستند ، اما همزمان با دوک اصلی کار می کنند تا عملیات برش اضافی را برای بهبود کارایی فرایند تولید انجام دهند.

چاک: متصل به دوک اصلی ، چاک قطعه کار را گرفته و قطعه کار را در طول فرآیند می چرخاند.
راه راهنما: روش راهنما به دوک اصلی و قطعه کار اجازه می دهد تا در طول برش به صورت عمودی و افقی حرکت کند.

سرپوش: پایه اصلی دارای موتور اصلی برای حرکت دوک اصلی است و می توان آن را برای گشتاور بالا در سرعت پایین تنظیم کرد.

Tailstock: tailstock پشتیبانی اضافی را برای انتهای دیگر قطعه تولید شده فراهم می کند. با تأمین نیرو در طرف دیگر ، می توان فرآیند را بدون مشکل انجام داد.

برجک ابزار: برجک ابزار شامل تعدادی ابزار برش مختلف است که برای یک جزء خاص استفاده می شود.

کنترل کننده CNC: تمام برنامه های CNC در داخل کنترلر ذخیره می شوند ، که به ماشین کاران اجازه می دهد دستگاه را راه اندازی و متوقف کنند ، محورها را حرکت دهند ، برنامه های جدید را اعمال کرده و کنترل کلی بر فرایند تولید داشته باشند.

این ماشین های قوی دارای 2-6 محور هستند که بدون نیاز به تعویض دستی ماشین ها ، پروژه های تولید پیچیده تری را امکان پذیر می کند.

مزایای دستگاه CNC چیست؟

تصور رایج دستگاههای CNC این است که آنها دقیقتر یا سریعتر از ماشینهای معمولی هستند. این لزوما درست نیست. هر دو دستگاه تراش معمولی و CNC محصولات با کیفیت بالا و دور برگشت بالا را ارائه می دهند. با این حال ، انتخاب بین ماشین آلات به هزینه کم می شود.

یک تکنسین بسیار ماهر ، مسئول نظارت بر ماشین تراش CNC ، در کنار سه اپراتور می تواند همزمان در شش دستگاه تراش CNC – به شرط اپراتورهای الکترونیکی می توانند حرکت بین ماشین ها را مدیریت کنند. از طرف دیگر ، یک دستگاه تراش معمولی به یک تکنسین ماهر نیاز دارد ، این بدان معناست که هزینه های کار با همان تعداد ماشین آلات افزایش می یابد.

از تکنسین های ماهر و ماشین آلات پیشرفته بهره مند شوید. در گروه VPIC ، ما از تکنسین های بسیار ماهر استفاده می کنیم که نه تنها ماشین های CNC چند محوره را کار می کنند ، بلکه ماشین های پیشرفته ای را با فناوری های پیشرفته در ریخته گری آلومینیوم ، برش لیزری دو بعدی ، پرس و مهر زنی هیدرولیک ، آهنگری داغ فولادی و آلومینیومی ، جوشکاری ، ریخته گری موم ، تزریق پلاستیک ، رنگ آمیزی مایع ، و پوشش و مونتاژ ED و پودر

فرز cnc_ ماشینکاری _ CNC Milling Machine _ Machining _ دستگاه فرز CNC _ دستگاه تراش CNC _ فرزکاری

تراش CNC انواع دستگاه تراش سی ان سی را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید و بخرید تماس بگیرید _ تراشکاری _ تراش cnc دست دوم _ تراش cnc فروشی _ تراش cnc دیوار

تراش CNC انواع دستگاه تراش سی ان سی را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید و بخرید تماس بگیرید _ تراشکاری _ تراش cnc دست دوم _ تراش cnc فروشی _ تراش cnc دیوار

فروشگاه دستگاه _ فرز سی ان سی