دستگاه فرز cnc چیست

5/5
دستگاه فرز cnc چیست

دستگاه فرز cnc چیست

دستگاه های فرز CNC برای تولید تجاری و صنعتی کاملاً مفید هستند. صنعت هوافضا ، صنعت پزشکی و صنایع الکترونیک همه می توانند از محصولات CNC فرز بهره مند شوند – اما این ماشین ها چگونه کار می کنند و چه چیزی آنها را بسیار منحصر به فرد می کند؟

CNC مخفف Computer Numerical Control فرز است. این اساساً به این معنی است که دستگاه فرز به جای دستی ، با کنترل عددی رایانه منتقل و کنترل می شود. ابزارهای فرز CNC فرایند ماشین کاری مشابه حفاری و برش قطعات را با دقت باورنکردنی انجام می دهند

و بنابراین جایی برای خطاهای انسانی باقی نمی گذارند. این فرآیند یک راه حل صنعتی به طور فزاینده ای محبوب است زیرا می تواند اندازه ها و اشکال دقیق انواع مواد را در خود جای دهد.

دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه فرز CNC با استفاده از یک برش استوانه ای چرخان جهت حرکت در امتداد چندین محور ، و ایجاد شکاف ، سوراخ و جزئیات در مواد ، آن را به یک وسیله نقلیه یا قسمت مکانیکی تبدیل می کند.

بیشتر ماشین ها در سه تا پنج محور کار می کنند و دقت و جزئیات بسیار بیشتری ایجاد می کنند. دستگاه های فرز مدرن CNC هم به صورت مراکز ماشین کاری افقی و هم عمودی جمع می شوند.

اجزا را می توان علاوه بر فلزات ، با موادی مانند پلاستیک ، سرامیک و مواد کامپوزیتی نیز ساخت. ویژگی های فنی شامل تعویض ابزار اتوماتیک ، چرخ فلک و تعویض خودکار ابزار ، سیستم های خنک کننده و محفظه هایی است که به راحتی و بدون دخالت دستی ماشین آلات را روان کار می کنند.

دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟ _ انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟ _ یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟ ماشین CNC چیست؟ ماشین فرز چیست؟

دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟

انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟

نوع دستگاه فرز CNC تأثیر بسزایی در محصول نهایی دارد.فرز عمودی نوع استانداردی از دستگاه فرز است ، به این معنی که محور اسپیندل روی کلگی دستگاه به صورت عمودی است. دستگاه های فرز CNC عمودی معمولاً دارای ابزارهای برش بلند و نازک هستند ، در حالی که دستگاه های افقی دارای ابزارهای برش کوتاهتر و ضخیم تر هستند.

آسیابهای افقی چندان پرکاربرد نیستند و معمولاً برای کار با مواد طولانی که اغلب برای برش چرخ دنده یا ماشینکاری محور استفاده می شوند بسیار مناسب ترند.

فرزهای عمودی به صورت عمودی کار می کنند ، و اسپیندل آنها حرکت نمی کند ، در حالی که میز آنها به طور موازی و عمود تنظیم می شود تا کار برش را انجام دهد.کله ماشین آلات فرز CNC بسیار کارآمد هستند که نسبتاً کوچک باقی بمانند ، بنابراین بهترین کار را برای کارهای دقیق – از جمله ایجاد قطعات برای اسباب بازی ها و غیره – دارند.

شبیه ساز CNC مشابه ماشین های فرز عمودی است. هنوز ، جدول زیر آنها فقط به طور عمود تنظیم می شود تا برش را انجام دهد ، به این معنی که می توان آنها را بزرگتر ساخت زیرا قاب آنها از جنسی سخت تر است.

ساخت بزرگتر امکان مشاغل بزرگتر را فراهم می کند ، بنابراین فرزهای عمودی مناسب مشاغلی مانند فرز قطعات الکترونیکی با اندازه متوسط ​​هستند که آسیاب های برجک قادر به اداره آنها نیستند.

انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟
یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، فرزکاری کنترل عددی کامپیوتر کاملاً دقیق است. آسیاب های کوچک ، مانند برجک ، می توانند برای انجام فرآیندهای پیچیده مانند برش قطعات پیچیده ماشین پزشکی با تداخل بسیار کمی انسان برنامه ریزی شوند.

همه قطعات یکنواخت خواهند بود ، به معنای دسته ای ثابت از محصولات و اشتباهات اندکی برای پرداخت هزینه های مشاغل تجاری یا صنعتی است. دستگاههای فرز استاندارد تحت دست و در نتیجه خطا و نقص قرار می گیرند.

ممکن است خرید اولیه دستگاه فرز CNC هزینه بر باشد. با این وجود ، یک اپراتور می تواند کل نیروی کار ماشین آلات را به صورت الکترونیکی حفظ کند

و در نهایت در طولانی مدت در کار خود صرفه جویی می کند. فرآیند فرز CNC نیز سریعتر از چاپ سه بعدی با طیف وسیعی از مواد موجود برای استفاده است ، به این معنی که شرکت های هوافضا ، کارخانه های الکترونیک و شرکت های پزشکی می توانند از مزایای فرز CNC در زمینه های مربوطه خود بهره مند شوند.

دستگاه فرز cnc چیست _ دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟ _ انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟ _ یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟ ماشین CNC چیست؟ ماشین فرز چیست؟

کنترل عددی کامپیوتری (CNC) یک کد برنامه نویسی شده­است که برای­ حرکت‌های دقیقی که باید توسط ماشین­ها انجام بشود دستورالعمل ارائه می­دهد. در مرحله بعد این کد تعیین می­کند که یک شی مجازی چگونه ایجاد یا تولید شده و یا به یک شی واقعی تبدیل شود.

بر اساس این تعریف، ماشین CNC باید با یک نرم افزار کامپیوتری کار کند که کدهای عددی را به مختصات دکارتی تبدیل می­کند. این کار امکان عملکرد بسیار دقیق و شبیه به یک ربات را برای ماشین فراهم می­کند.

ماشین CNC مواد خام را به یک مدل کامل تبدیل می­کند. این کار به روش‌های مختلف، مثلا از طریق اضافه کردن ( تکنیک افزودنی) و یا کم کردن (تکنیک کاهشی) مواد صورت می­گیرد. انتخاب تکنیک به نوع ماشین بستگی دارد. یک پرینتر سه بعدی یا یک ماشین فرز CNC به ترتیب نمونه­های خوبی از ماشین­های CNC افزودنی و کاهشی هستند.

 دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟ _ انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟ _ یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟ ماشین CNC چیست؟ ماشین فرز چیست؟

ماشین فرز چیست؟

فرز عبارت است از پروسه برش و مته زدن مواد (مانند چوب یا آهن). یک ماشین فرز صرفنظر از اینکه به صورت دستی یا با روش CNC کار کند، از یک ابزار چرخنده استوانه­ای به نام برش­دهنده فرز استفاده می­کند. این ابزار توسط یک دوک نگهداشته شده و شکل و اندازه­های متفاوتی دارد.

تفاوت اصلی میان یک ماشین فرز و هر ماشین مته دیگری، توانایی ماشین فرز در برش زدن از زاویه­های مختلف و در طول محورهای متفاوت است. بر همین اساس، ماشین­های فرز مختلفی وجود دارند که بر اساس تعداد محورهای حرکتی تقسیم­بندی می­شوند:

  • ماشین­های فرز دو محوری: این ماشین­ها می­توانند در دو محور x و z، سوراخ­ها و شیارهایی ایجاد کنند. به عبارت دیگر این ماشین فقط به صورت عمودی و افقی (و تنها در یک جهت) برش می­زند.
  • ماشین­های فرز سه محوری: در این ماشین­ها محور y هم اضافه می­شود. ماشین­های این دسته متداول­ترین ماشین­های فرز هستند. به وسیله این ماشین­ها میتوان به صورت عمودی و در هر جهتی برش زد، اما در مورد اشیاء کروی، هر نیمه باید به صورت جداگانه برش زده­شود.
  • دلیل این نوع برش آن است که حتی با وجود داشتن سه محور هم نمیتوان از قسمت زیرین برش داد.
  • ماشین­های فرز چهار محوری: این ماشین­ها پیچیده­تر هستند زیرا امکان چرخش محور x را هم فراهم کرده و شبیه به یک ماشین تراش عمل می­کنند.
  • ماشین-های فرز ۵ محوری: شامل چرخش در هردو محور x وy می­شود. این کامل­ترین نوع ماشین فرزی است که می­توانید داشته­باشد. به وسیله این ماشین می­توانید شکل استخوان، اجزای سفینه­های فضایی، مدل ماشین، محصولات پزشکی و تقریبا هرچیز دیگری را که تصور می­کنید طراحی کنید.
  • ماشین­های فرز CNC: این ماشین­ها می­توانند هر تعدادی از محور (۲ الی ۵) را داشته­باشند، اما از طریق یک کامپیوتر عمل می­کنند و به هیچ عملیات دستی نیاز ندارند.

انواع ماشین­های فرز

اکنون می­دانیم منظور از ماشین فرز CNC، هرنوع ماشین فرزی است که از طریق یک کامپیوتر کنترل بشود. در عین حال و جدای از طبقه­بندی بر اساس محورها، انواع دیگری از ماشین­های فرز دستی یا CNC نیز وجود دارند:

  • فرز عمودی: این ماشین فرز سه محوره شامل یک میز است که به عنوان فضای کار عمل می­کند و در زیر یک بازو قرار دارد که یک دوک به آن متصل است. میز و بازو هردو به یک ستون عمودی متصل هستند و دوک نیز به صورت عمودی تنظیم شده­است. عملکرد دستگاه به طور کلی اینگونه است که میز کار در طول محور z بالا و پایین می­رود تا به بازوی ثابت برسد.
  • با اینحال، چگونگی حرکت میز و دوک در ارتباط با یکدیگر بستگی به نوع فرز عمودی دارد. در یک فرز عمودی برج متحرک، دوک ثابت است و میز در راستای محورهای x و y حرکت می­کند. در یک فرز عمودی تخت، میز فقط می­تواند در طول محور x حرکت کند در حالیکه دوک می­تواند در طول بازو و در جهت محور y حرکت کند.
  • فرز افقی: ماشین فرز مشابه یک فرز عمودی است، با این تفاوت که دوک به صورت افقی تنظیم شده­است و نه عمودی. فرزهای افقی اگرچه در مجموع به اندازه فرزهای عمودی همه‌کاره نیستند، برای کارهای طولانی‌تر یا سنگین‌تر کارایی بهتری دارند. یک فرز افقی همه‌کاره دارای قابلیت اضافی چرخاندن میز حول محور z است (که آن را تبدیل به یک ماشین فرز ۴ محوره می‌کند).
  • فرز زانویی: هرنوع فرزی که در آن میز مطابق با یک زانوی قابل تنظیم به سمت بالا یا پایین ستون حرکت می‌کند.

انواع ابزارهای فرز

ابزارهای فرز متفاوت

برای هر ماشین می‌توان مجموعه ابزارهای متفاوتی یافت که برش‌‌های مختلف را انجام می‌دهند. برخی از ماشین‌های بزرگ‌تر و صنعتی‌تر حتی می‌توانند در حین کار ابزارها را تغییر بدهند.

ابزارهای مختلفی برای مواد مختلف طراحی شده‌است و مهم است که برای هر کار، ابزار مناسب آن انتخاب بشود. در صورت درست انتخاب نکردن این ابزار ممکن است مواد، ابزار یا هردو، ناخواسته آسیب ببینند.

به عنوان مثال چوب و فولاد را در نظر بگیرید. اگر یک ابزار بیش‌از‌حد محکم فولادی برای برش چوب انتخاب کنید، ممکن است قطعه کاری را از دست بدهید. در عین حال اگر از ابزار چوبی هم برای برش فولاد استفاده کنید، قطعا منجر به شکستن ابزار و ماشین خواهد‌شد.

دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟ _ انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟ _ یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟ ماشین CNC چیست؟ ماشین فرز چیست؟

همانطور که قبلا هم اشاره شد، پایه‌ای‌ترین ابزار یک برش‌دهنده فرز است که به نوعی شبیه به یک سرمته می‌باشد، اما دندانه‌هایی دارد که برای کندن مواد از راه‌های غیر از مته‌کردن هم طراحی‌شده‌است. برش‌دهنده‌ها ممکن است از نظر شکل و اندازه و نیز جهت دندانه‌ها و فاصله‌گذاری با هم تفاوت داشته‌باشند.

چرا برش‌زدن به روش CNC اهمیت دارد؟

تکنولوژی‌های دیجیتال و ماشین‌های فرز CNC  به حل بسیاری از مشکلاتی کمک می‌کنند که با روش‌های قبلی به‌راحتی قابل حل نبود. این تکنولوژی فرآیند کار برش را به گونه‌ای موثرتر و کاراتر تغییر می‌دهد. به عنوان مثال، بدون ماشین فرز CNC،

فرآیند برش قطعات برای ساخت ماشین یا حتی فضاپیما بسیار پر ریسک‌تر خواهدبود. می‌توان با کمک برنامه کامپیوتری طراحی‌هایی با کیفیت بالا انجام داد که به‌راحتی قابل‌ تبدیل به مختصات دکارتی هستند. این فرآیند حتی هزینه ساخت نمونه اولیه را نیز کاهش می‌دهد!

اما این ماشین‌های فنی تنها کاربرد صنعتی ندارند. برخی از حوزه‌های دیگر که برش CNC در آنها کاربرد دارد عبارتند از:

ساخت کابینت

ساخت مبلمان و وسایل خانه

ساخت کارهای چوبی

ساخت ابزارها

ماشین‌کاری آلومینیوم

مدل‌سازی و ساخت نمونه‌های اولیه

مجسمه‌سازی

ساخت علامت‌ها

همچنین طیف وسیعی از مواد جامد (نرم یا سخت) وجود دارند که یک ماشین فرز CNC می‌تواند آنها را برش بدهد:

آلومینیوم

فولاد

تیتانیوم

مس

برنز

روی

پی‌وی‌سی

نایلون

چوب

تخته چندلا

پلی‌اورتان قالبی

سنگ

 

دستگاه فرز cnc چیست _ دستگاه های فرز CNC چگونه کار می کنند؟ _ انواع مختلف ماشین های فرز CNC کدامند؟ _ یک دستگاه فرز CNC چگونه به نفع تجارت است؟ ماشین CNC چیست؟ ماشین فرز چیست؟

فروشگاه فرز سی ان سی _ فروشگاه اکسسوری اشهن

کنترل طبقه چگونه می تواند قابلیت دید فوری و بازگشت سرمایه را داشته باشد
استفاده از کنترل کف فروشگاه برای مدیریت با اطمینان
مدیریت هوشمند طبقه مغازه فرضیه اصلی رویکردهای مدیریت مدرن است. ثابت شده است که عملکردهای کف فروشگاه که دارای عملکرد بهینه ای هستند ، تأثیر مستقیم و مثبتی بر توانایی مدیریت در اطمینان از دستیابی کسب و کار به اهداف تولیدی خود دارد و هیچ تأخیری بر تعهدات تحویل کالا تأثیر نمی گذارد.

همچنین ایجاد برقراری ارتباط منظم ، به موقع و یکپارچه بین مجموعه ارشد سازمان یک سازمان و مدیر تولید آن است که می تواند به نوبه خود اطمینان حاصل کند که وی دارای دید مستقیم در فعالیت های مدیران کارخانه و طبقه کارگاه است. و تیمهای مربوطه آنها.

رویکردهای مدرن مدیریت کف مغازه که به درستی اجرا شده ، باعث افزایش بهره وری و روحیه کارمندان در کل سازمان می شود. عملیات را می توان با توجه به بهترین شیوه های صنعت استاندارد کرد. خلاophها یا نقاط ضعف در فرآیند تولید به سرعت قابل شناسایی است. و می توان مشکلات را در همانجا حل کرد.

همه اینها سازمان را قادر می سازد تا ردیف بهبود مستمر فرآیند را ایجاد کند.

علاوه بر این ، تولیدات کارآمد و کارآمد طبقه کارگاه ، بینش داده محور را برای تیم های مدیریت ارشد فراهم می کند که به آنها امکان می دهد در مورد کاهش زمان خرابی ، افزایش ظرفیت ، کاهش گلوگاه ها و توجیه هزینه های سرمایه ای تصمیمات آگاهانه بگیرند.

درنهایت ، نباید پتانسیل کارایی کارآمد در کف فروشگاه برای تقویت خط مشی یک شرکت را دست کم گرفت.

آیا از خود می پرسید که چگونه می توان مدیریت کف مغازه خود را بهبود بخشید و تولید و برنامه ریزی را بهتر کنترل کنید؟

اولین قدم درک کامل مفهوم کنترل کف مغازه و فرآیندها و رشته های مربوط به آن است

کنترل کف فروشگاه چیست؟
کف مغازه را می توان منطقه ای در داخل یک مرکز تولید دانست که تجهیزات و قطعات در آن تولید و مونتاژ می شود. در سالهای گذشته ، بیشتر این کارها توسط کارگران انجام می شود. امروزه پیشرفت در فن آوری های خط تولید باعث می شود که این وظایف توسط سیستم های خودکار یا ترکیبی از این دو انجام شود.

کنترل کف فروشگاه به فرآیند استفاده از روش ها و ابزارها برای ردیابی ، برنامه ریزی و گزارش پیشرفت کارهایی که در داخل یک واحد تولیدی در حال انجام است ، اشاره دارد.

اجزای کف مغازه شامل موارد زیر است:

موادی (منابع طبیعی یا مصنوعی) که “موادی” هستند که برای تولید محصولات استفاده می شوند.
ماشین آلات ، تجهیزات و ابزارها – این سه جز components همزمان برای تولید محصول نهایی فیزیکی کار می کنند.
مردم – ماشینسازان ، اپراتورها ، مدیران کارخانه ها ، مهندسان و دیگران نقش نزدیکی در تجهیزات عملیاتی و مدیریت تولید روزانه دارند.
سه مرحله کنترل کف مغازه چیست؟
سه تکنیک یا مرحله کنترل کف فروشگاه گسسته وجود دارد: انتشار سفارش ، زمانبندی سفارش و پیشرفت سفارش.

انتشار سفارش
در این مرحله ، تمام اسناد مورد نیاز برای پردازش سفارش تولید از طریق عملیات تولید ، منتشر می شود. این شامل موارد زیر است:

صفحه مسیری که برنامه فرآیندی را دنبال می کند.
نیازهای مواد که مشخص می کند کدام مواد اولیه باید از موجودی تهیه شود.
کارت های کاری که برای ضبط و گزارش میزان زمان کار مستقیم اختصاص داده شده به سفارش استفاده می شود. این موارد با پیشرفت آیتم (ها) از طریق کارخانه تولید تا پایان کار ، به روز می شوند.
بلیط های جابجایی برای اجازه دادن به مواد کارگران برای حمل و نقل قطعات بین مراکز مختلف کار استفاده می شود.
لیست قطعات همراه با سفارش تولید هستند و پیشرفت آن را از طریق تاسیسات تولید پیگیری می کنند. کارخانجات تولیدی مدرن با استفاده از فن آوری شناسایی خودکار و ضبط داده ، نیازی به نگهداری چندین سند کاغذی را از بین می برند.
زمانبندی سفارش
در مرحله زمانبندی سفارشات ، سفارشات تولید به مراکز کاری مربوطه در تاسیسات تولیدی اختصاص می یابد. این شامل ایجاد یک لیست اعزام است ، که مشخص می کند کدام مراکز کار باید سفارشات تولید را انجام دهند.

اطلاعات مربوط به اولویت های نسبی مشاغل مختلف و تاریخ های تعیین شده آنها نیز مشخص شده است. این امر در بارگیری ماشین و تعیین توالی کار کمک می کند.

سفارش پیشرفت
در این مرحله ، وضعیت سفارشات مختلف در کارخانه – از نظر پیشرفت و عملکرد تولید – کنترل می شود. این اطلاعات به صورت خلاصه در گزارش هایی مانند:

گزارش وضعیت سفارش کار
گزارش پیشرفت
گزارش های استثنا
بهبود مدیریت طبقه فروشگاه شما
ارتقا of کیفیت فرآیندهای مدیریت کف مغازه شما نیازمند تمرکز شدید بر کسب دید بیشتر در وضعیت فعالیت های شما است. این به معنی دستیابی به بینش های دانه ریز و واقعی است. در حال حاضر تولید با توجه به تعهدات و اهداف کجاست؟

آیا هیچ تجهیزاتی از نظر زمان برنامه ریزی خاموش یا کم استفاده شده است؟ آیا موانع یا گلوگاه های موجود یا بالقوه وجود دارد و دقیقاً در کجا واقع شده اند؟

با استفاده از سیستم مدیریت کف فروشگاه قدرتمند ، می توانید به مزایای زیر پی ببرید:

قابلیت مشاهده در زمان واقعی
شما به دسترسی فوری و در زمان واقعی به داده های تولید در چندین سطح سازمان نیاز دارید. این امر نه تنها به شما آرامش خاطر را می دهد ، زیرا شما به برنامه تولید خود پایبند هستید ، بلکه همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که اپراتورهای شما می دانند که در مورد اهداف تولید پاسخگو هستند.

این سطح از دید همچنین به این معنی است که کارگران می توانند مسائل (مانند حوادث غیرفعال بودن ماشین) را در صورت وقوع تشخیص داده و به سرعت به حل آنها بپردازند.

چگونه داده ها می توانند بینش و کنترل طبقه را باز کنند؟
مشاغل آینده نگر که متعهد به پذیرش رویکردهای مدرن مدیریت کف فروشگاه هستند از قدرت داده و اتوماسیون قدردانی می کنند. آنها پتانسیل آن را به عنوان ابزاری می شناسند که به آنها نه تنها دید و کنترل بلکه یک مزیت رقابتی نیز می دهد. داده ها می توانند منجر به رضایت بیشتر مشتریان و افزایش فروش شوند.

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که چرا داشتن مکانیزم های جمع آوری خودکار دقیق و خودکار داده برای دستگاه ها و اپراتورها بسیار حیاتی است.

داده های کلان به طور فزاینده ای به حیات حیات تولید تبدیل می شوند زیرا بسیاری از آنچه در چنین مشاغلی جریان دارد قابل اندازه گیری است – این بدان معناست که با ابزارهای صحیح می توان آنها را بهینه کرد. هنگامی که داده های جمع آوری شده همراه با تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده و فن آوری های مشابه استفاده می شود ، تولید کنندگان می توانند افراد قابل توجه و دستاوردهای بهره وری ماشین را درک کنند.

خرابی و کیفیت به لطف نگهداری پیش بینی و تجویز ، سردردهای کمتری می شوند. از دیگر مزایای آن می توان به کاهش هزینه های تأمین همراه با پیش بینی تقاضا ، امتیازدهی به تأمین کننده ، کاهش ضایعات و بهینه سازی انبار اشاره کرد.

انتخاب سیستم کنترل کف فروشگاه برای تأمین نیازهای خود
اگر متعهد هستید که قابلیت های کنترل کف فروشگاه خود را به سطح بالاتری برسانید ، باید گزینه ارائه دهنده خدمات و گزینه های سرمایه گذاری فناوری خود را با دقت فکر کنید.

MachineMetrics یک راه حل پیشرفته برای کنترل کف فروشگاه ایجاد کرده است که مورد اعتماد صدها سازمان تولیدی در سراسر جهان است. ما از چندین روش مکمل برای جمع آوری داده ها از ماشین ها استفاده می کنیم. نحوه کار ما در مورد جمع آوری اطلاعات کاملاً به ویژگی ها و محدودیت های منحصر به فرد هر دستگاه بستگی دارد. سن ، کنترل ، ساخت و مدل سازی همه فاکتورها را در قابلیت های دستگاه قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش ما و ویژگی هایی که باید در سیستم کنترل کف مغازه جستجو کنید ، ادامه مطلب را بخوانید.

ساخت نرم افزار جمع آوری داده و فروشگاه کف
جمع آوری مقدار و تنوع داده های موردنیاز برای دستیابی به مزایای وعده داده شده غیرممکن است ، بنابراین برای انجام این کار به یک سیستم نیاز دارید. نرم افزار جمع آوری اطلاعات تولید شده MachineMetrics از طرف شما از پیچیدگی های جمع آوری ، استاندارد سازی و تجزیه و تحلیل داده ها در پشت صحنه مراقبت می کند. عملکرد آن شامل موارد زیر است:

جمع آوری داده های زمان واقعی از طریق لبه برای مدیریت کارهای خودکار که باید تا حد امکان نزدیک به زمان واقعی رخ دهند
یک بستر ابری برای جمع آوری و پردازش داده ها که به شما امکان می دهد با کسری از هزینه خرید تجهیزات مشابه برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل عمیق تر داده ها ، از منابع قدرتمند استفاده کنید.
ادغام ماشین از طریق PLC یا I / O برای جمع آوری سریع و دقیق داده های ماشین به روشی که مستعد خطا نباشد یا نیاز به تنظیم مداوم داشته باشد
ادغام با سایر نرم افزارهای تولیدی ، مانند MES ، ERP ، CMMS و غیره
امکان اتصال با سنسورها در شرایطی که سنسورهایی مانند ردیاب های حرکتی وسیله ایده آل برای استفاده هستند
قابلیت جمع آوری داده با فرکانس بالا برای استفاده به عنوان ورودی برای سری های زمانی یا مدل های یادگیری ماشین
قابلیت ردیابی و گزارش گرانول
قابلیت ردیابی و گزارش MachineMetrics به گونه ای طراحی شده است که شما را در هرجایی که هستید به طور مداوم در قسمت جلو نگه دارید و تمام اطلاعات واقعی را که در نوک انگشتان دارید نیاز دارید. اجازه ندهید جمع آوری تاخیر ، نادرست و دستی دستی شما را کند کند.

داده های تجهیزات به طور خودکار در گزارش های از پیش ساخته شده استخراج و جمع می شوند.
با پیشرفت پیشرفت مستمر خود ، از گزارش های پیشرفته و اتوماسیون پیشرفته برای تجزیه و تحلیل عمیق تر استفاده کنید.
تمام داده های با کیفیت خود را پیگیری کنید و گزارش های پارتو را تجزیه و تحلیل کنید تا دلایل بیش از حد قطعات قراضه را کشف کنید – نیازی به کاغذ یا صفحه گسترده نیست.
به لطف گزارشات استفاده از دستگاه ، از کارکردن ماشین های خود در ظرفیت مطلوب اطمینان حاصل کنید.
به مرور روندها را دنبال کرده و ارزیابی کنید. عملکرد خود را در برابر عملکرد تاریخی در دستگاههای مختلف یا کل عملکرد خود محک بزنید.
گزارش دهی OEE را با در دسترس بودن برنامه ریزی شده ماشین ، عملکرد از نظر مطابقت با زمان ایده آل چرخه و کیفیت ، به صورت خودکار انجام دهید. با تقسیم بندی داده ها بر اساس شیفت ، مشاغل منفرد و موارد دیگر ، عمیق تر شیرجه بروید تا سریعاً مشکلات را شناسایی و برطرف کنید.

یک نیروی کار توانمند و آگاه
سیستم کنترل کف مغازه MachineMetrics با در نظر گرفتن افراد طراحی شده است. این کار بر روی افزایش عملکرد و پاسخگویی کارگران شما متمرکز است و در عین حال بینش های مرتبط و عملی را به تیم مدیریت ارشد شما ارائه می دهد.

داشبوردهای زمان واقعی نمایش داده شده روی مانیتورهای سراسر کارخانه ، امکان کنترل سطح کف مغازه را به شما می دهند.
به اپراتورها برای داشتن حس مسئولیت پذیری مفید ، عملکرد آنها را در برابر اهداف تولید فوراً مشاهده کنید.
صفحات گسترده را حذف کرده و KPI های افراد را در زمان واقعی ردیابی کنید.
اطمینان حاصل کنید که اپراتورها و مدیران در وضعیت تولید فوراً قابل مشاهده هستند ، خواه از طریق تعداد قطعات یا OEE ردیابی شود. کدگذاری رنگ نشان می دهد که آیا مشاغل در حد انتظار یا کمتر از حد مجاز هستند ، به شما امکان می دهد سریع عمل کنید.

با استفاده از رابط های عملگر در هر دستگاه ، اطلاعات انسانی در مورد دلیل خرابی ماشین ها یا از بین رفتن قطعات ، داده انسانی را به داده های ماشین اضافه کنید.
برای جبران تاخیرهای برنامه یا خارج از کارکرد ماشین آلات ، سریع عمل کنید. بلافاصله اعلان ها را به فرد مناسب تحریک کنید تا آنها بتوانند هرچه سریعتر مشکل را برطرف کنند و کارایی عملیاتی خود را از سر بگیرند.
زمان راه اندازی را با قرار دادن آن در گردش کار هنگام ارسال مشاغل پیگیری کنید.
آیا شما آماده کنترل کف مغازه خود هستید و با اطمینان مدیریت تاسیسات تولیدی خود را شروع می کنید؟ درباره نرم افزار کف فروشگاه MachineMetrics بیشتر بخوانید.

یاد بگیرید چقدر آسان است که خودتان نصب و هدایت بینش های عملی را با سیستم کنترل کنترل طبقه فروشگاه بصری و انعطاف پذیر ما انجام دهید ، همچنین نحوه تحویل موارد استفاده قوی به تیم خود را در عرض چند دقیقه یاد بگیرید.

آگهی کسب و کار

آگهی فروش دستگاه

آگهی فروش ابزار