دستگاه CNC رومیزی چیست؟

5/5
فرز سی‌ان‌سی رومیزی مدل شریف دی‌ام‌سی‌2

دستگاه CNC رومیزی چیست؟

ویژگی های ضروری که از دستگاه تراش CNC رومیزی انتظار می رود هیچ چیز نمی تواند به اندازه قدرت تراش های مستقل صنعتی باشد. مدلهای بزرگتر می توانند کل اتاق را اشغال کرده و قطعاتی را با ابعاد بر حسب پا و نه اینچ اندازه گیری کنند. اما در حالی که ماشین تراش تمام عیار فوق العاده قدرتمند است ، اغلب برای مشاغل کوچکتر مناسب نیست.

این همان جایی است که ماشین تراش CNC روی نیمکت وارد می شود. ماشین تراش رومیزی یا نیمکت نشینی نسخه های فشرده تری از ماشین های صنعتی مستقل هستند. با وجود کوچکتر بودن ، تراش های رومیزی هنوز هم می توانند عملکردهای مشابهی را که واحدهای بزرگتر انجام می دهند ، انجام دهند. این ماشینها همچنین معمولاً با فناوری کنترل قدرتمند داخلی طراحی شده اند و معمولاً دارای اجزای مشابهی هستند که در ماشینهای بزرگتر استفاده می شود.

کوچکتر به معنای ظریف تر نیست-ابزارهای CNC روی نیمکت خوب دارای ستون های چدنی و ساختار سفت و سخت تراش یا فرزهای بزرگ هستند. همه اجزای دستگاه تراش رومیزی باید بسیار سنگین بوده و بسیار مقاوم باشند. مانند دستگاههای بزرگتر خود ، دستگاه تراش رومیزی باید از فایلهای CAM و فایلهای DXF تبدیل شده پشتیبانی و نمایش دهد. سی ان سی استوک cncstock _ 

فیلم دستگاه سی ان سی رومیزی

دستگاه CNC رومیزی چیست؟

کنترل های CNC به اپراتور اجازه می دهد تا بیشتر فرایند ماشینکاری را خودکار کند. Computer Numerical Control متکی به برنامه نویسی کامپیوتر به زبان ماشین معروف به g-code است که به اپراتور اجازه می دهد دستورالعمل های فوق العاده دقیق را به دستگاه ارائه دهد. CNC را می توان با تمام دسته های ماشین آلات ، از مراکز تبدیل تا آسیاب های CNC ، یکپارچه کرد.

دستگاه های CNC رومیزی نسخه های کوچکتر نمونه های صنعتی خود هستند. این ماشین ها طوری طراحی شده اند که قدرت و دقت یکسانی را در بسته بندی جامع تری ارائه دهند. این امر باعث می شود ماشین های رومیزی یا نیمکت برای مغازه های کوچک ماشین سازی یا حتی کارگاه های خانگی ایده آل باشد ، جایی که می توان دقت CNC را در قطعات کار کوچکتر اعمال کرد.

ابزارهای رایج CNC

فناوری CNC به همان اندازه برای تعدادی از مواد مختلف کاربرد دارد. مغازه های نجاری و فلزکاری از دستگاه های فرز CNC ، روترهای CNC و دستگاه های تراش CNC – تراش – برای برش همه چیز از فولاد گرفته تا PVC و فیبر کربن استفاده می کنند.

اکثر ابزارهای CNC دارای ویژگی های مشترکی هستند: کنترل های ماشین قابل برنامه ریزی ، تخت برای پشتیبانی از قطعه کار ، برش های فکی برای نصب قطعه کار و حرکت در امتداد محورهای مختلف. این بدان معناست که حداقل محور X و Y وجود دارد ، اگرچه ماشین هایی با حداقل حرکت 3 محور (از جمله محور z) رایج هستند.

برخی از رایج ترین ابزارهای ماشینکاری CNC تراش ، تراش چوب و تراش فلزکاری هستند.

اصول اولیه تراش رومیزی CNC

تقریباً همه ماشینهای تراش با اصول یکسانی ساخته شده اند. قطعه کار روی دوک بین دو مرکز نصب می شود – قسمت سر و پشت. با چرخش سریع قطعه کار ، یک ابزار برش با قطعه کار تماس پیدا می کند ، مواد را برداشته و به الگوی صحیح تبدیل می شود.

حتی ماشینهای کوچک CNC نیز دارای درجه بالایی از دقت هستند. به عنوان مثال ، تراش CNC رومیزی با دو محور می تواند قطعات تا قطر 6 اینچ را اداره کند و معمولاً برای پروژه های کوچکتر مانند جواهرات استفاده می شود. این تراشهای کوچک CNC همچنین برای ساخت قطعات کوچک و یا حتی برای نمونه سازی در آزمایشگاههای تحقیق و توسعه استفاده می شود. آنها همچنین در کارگاه سرگرمی در خانه هستند.

ماشین تراش برای از بین بردن مواد به فرایندهای مکانیکی ساده متکی است ، اما این بدان معنا نیست که آنها قادر به انجام کارهای بسیار دقیق نیستند. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید بیشتر بخوانید: درک تراش CNC.

با تراش CNC رومیزی چه چیزی می توان تهیه کرد؟

تراش های CNC رومیزی برای یادگیری نحوه به کارگیری اصول اولیه ماشینکاری CNC در دنیای تولید قطعات عالی هستند. با دستگاه تراش رومیزی CNC ، می توانید همان دستورات CNC را که در دستگاه های بزرگ CNC صنعتی استفاده می شود ، بیاموزید و اعمال کنید.

کار با دستگاه تراش رومیزی راهی عالی برای یادگیری اصول g-code ، برنامه نویسی CNC و حتی برنامه های طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و برنامه های ماشینکاری با کمک کامپیوتر (CAM) است.

اپراتورهای ماهر می توانند تقریباً هر چیزی را با تراش CNC با کیفیت بالا بسازند. این شامل قطعات جایگزین سفارشی برای یک ماشین کلاسیک ، پیچ های پیچ دار یا پیچ های سفارشی ، یا فقط سیلندرها یا شفت های اصلی است.

مزایای تراش CNC رومیزی چیست؟

دقت و دقت بیشتر در قطعات کوچکتر. ماشینهای کوچکتر اغلب برای ماشینکاری ظریف تر یا دقیق تر مناسب هستند. با استفاده از ماشین تراش روی نیمکت ، می توانید در عین حفظ کنترل بر روی اجسام کوچکتر به دقت و دقت دست پیدا کنید.

بسته جمع و جور اما قدرتمند. بسیاری از ماشین کارها نیازی به تراش صنعتی با اندازه کامل ندارند. آنها فقط به چیزی نیاز دارند که دقت ماشینکاری لازم را بدون اشغال نیمی از فضای کاری آنها ارائه دهد.

آسان برای یادگیری. استفاده از تراش های CNC روی نیمکت اغلب بسیار آسان است و مشکلات کمتری دارند. هیچ تراش CNC دقیقاً آسان نیست ، اما پیشرفت هایی مانند CAD/CAM و زبان مکالمه یادگیری تراش های CNC را بیش از پیش آسان کرده است.

بودجه پسند تراش های صنعتی CNC در هر دستگاه می تواند به دهها ، اگر نه صدها هزار برسد. تراش های CNC رومیزی از تولیدکنندگان معتبری مانند CNC Masters با قیمت بسیار کمتر در دسترس هستند.

ویژگی های متداول تراش رومیزی CNC
-دوک با سرعت بالا

– تنظیمات متغیر سرعت دوک نخ ریسی

– کنترل ابزار زنده

– راهنمای موضوع

– سیستم های خنک کننده پیشرفته

– ضمانت نامه تمدید شده

تراش های CNC نیمکت ساز از CNC Masters

CNC Masters سه ماشین تراش روی میز را با دقت بالا ارائه می دهد که برای علاقمندان پیشرفته و مغازه های ماشین آلات تمام عیار مناسب است.

آسیاب رومیزی CNC Jr تمام ویژگی های تراش CNC سایز متوسط ​​را در یک بسته جمع و جور بسته بندی می کند. کوچکترین تراش CNC Masters روی نیمکت ، Jr به لطف ساختار چدنی محکم ، هنوز 700 کیلوگرم وزن چشمگیر دارد. این وزن کافی برای ایجاد ثبات مورد نیاز و اطمینان از برش های دقیق است.

میز رومیزی بارون CNC Masters ’یک سطح صعودی دارد و 100 کیلوگرم دیگر به وزن کلی اضافه می کند و دقت را یک درجه دیگر افزایش می دهد. پیچ های توپ X-Y و توپ برگشتی صاف دستگاه را در مسیر خود نگه می دارند ، در حالی که موتورهای میکرو استپ اطمینان می دهند که کل فرآیند برش بدون مشکل حرکت می کند.

بالای خط CNC Max Table Top Mill است. با قابلیت برش 4 محور ، CNC Max یک ماشین آلات فوق العاده قدرتمند در خانه تقریباً در هر شرایطی است.

هر دستگاه تراش CNC رومیزی از CNC Masters با خدمات پشتیبانی فنی کامل ارائه می شود
اگر در گذشته به سرمایه گذاری در دستگاه تراش CNC فکر کرده اید ، اما فاقد اتاق یا منابع لازم برای یک واحد مستقل بزرگ هستید ، مدل رومیزی گزینه مناسبی است که باید در نظر بگیرید. در CNC Masters ، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا به شما در یافتن دستگاهی که مناسب نیازهای منحصر به فرد شما است ، کمک کنیم.

ما مجموعه متنوعی از تراش های CNC را ارائه می دهیم که می تواند برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. تراش های CNC ما در ایالات متحده ساخته شده و کیفیت آن 100٪ تضمین شده است. صرف نظر از شرایط شما ، اگر در بازار CNC مقرون به صرفه با کارایی بالا هستید ، دستگاه های رومیزی ما گزینه ای عالی هستند.

برنامه نرم افزاری Master MX – شامل دستگاه تراش CNC رومیزی

Master MX جدید را امتحان کنید. MX منحصراً با واحدهای کنترل عددی CNC Masters MX کار می کند که اکنون با دستگاه های فرز و تراش CNC ما ساخته می شود. نرم افزار MX با دستگاه کارشناسی ارشد CNC شما موجود است.

می توانید برنامه های کد G و کد M مبتنی بر FANUC را از نرم افزار CAM خود وارد کنید. ما همچنین Visualmill CAM را به عنوان گزینه ای که دارای پردازنده پست تضمینی ساخته شده برای ماشین آلات CNC Masters است ارائه می دهیم.

دستگاه CNC رومیزی چیست؟ ابزارهای رایج CNC _ اصول اولیه تراش رومیزی CNC _ با تراش CNC رومیزی چه چیزی می توان تهیه کرد؟ _ مزایای تراش CNC رومیزی چیست؟ _ برنامه نرم افزاری Master MX – شامل دستگاه تراش CNC رومیزی _ سی ان سی استوک cncstock _ برنامه نرم افزاری Master MX – شامل دستگاه تراش CNC رومیزی _ سی ان سی رومیزی _ دستگاه cnc کوچک خانگی

دستگاه CNC رومیزی چیست؟ ابزارهای رایج CNC _ اصول اولیه تراش رومیزی CNC _ با تراش CNC رومیزی چه چیزی می توان تهیه کرد؟ _ مزایای تراش CNC رومیزی چیست؟ _ برنامه نرم افزاری Master MX – شامل دستگاه تراش CNC رومیزی

ویژگی های تراش مینی CNC درجه یک

بهترین تراش مینی CNC بسیار مقاوم است و از سخت ترین مواد آلومینیومی و فولادی استفاده می کند. این دستگاه نه تنها به دلیل اندازه و ساختار انعطاف پذیر است ، بلکه به این دلیل که دستگاه به صورت الکترونیکی کنترل می شود ، و به طور خاص برای عملیات مبتنی بر رومیزی طراحی شده است. مانند ماشین های CNC بزرگتر ، مینی تراش برای کاربردهای مختلف CNC ، CAD و CAM قابل استفاده است.

همچنین بهترین تراش مینی تراشی است که مطابق با استانداردهای صنعت در مقیاس کامل طراحی و ساخته شده است. این دستگاه دارای اجزای اصلی مشابه دستگاههای CNC با اندازه کامل است. از ضروری ترین اجزای موجود در یک بسته تراش مینی CNC خوب ، ریل های خطی آن است که حرکت سریع و دقیق ماشین آلات را تضمین می کند.

بهترین ماشین ها همچنین دارای چرخ و موتورهایی هستند که بدون استفاده از تسمه یا قرقره به پیچ های سرپیچ متصل شده اند. همانند ماشین های بزرگتر ، بهترین تراش کوچک می تواند با استفاده از نرم افزارهای به روز و کاربر پسند ، تولید بالا و دقت بالا را تضمین کند

استفاده از تراش برای نیازهای برش دقیق

در ماشینکاری ، یکی از قدیمی ترین و مهمترین ابزارها تراش است. از این دستگاه تخصصی می توان در برش ، ریسندگی ، سنباده زنی ، حفاری ، روبرو شدن ، چرخاندن و سایر کارهای فلزکاری استفاده کرد.

تراش با چرخاندن فلز به لبه ابزار برش عمل می کند. برای انجام این کار ، فرد باید ابزار برش را به صورت طولی در صفحه افقی به هر زاویه دلخواه در سراسر قطعه فلزی منتقل کند ، تا جسمی را ایجاد کند که تقارن و دقت کامل را در اطراف محور چرخش نشان دهد.

از جمله مواردی که محصولات کار با ماشین های تراش تجاری مدرن هستند ، می توان به سیلندر گاز ، گلدان برنجی و زنگ ابزار و انواع ظروف آشپزخانه اشاره کرد.

برای نیازهای ماشینکاری ، CNC Masters، Inc از آزوسا ، کالیفرنیا می تواند تراشی را ارائه دهد که دارای تکنولوژی روز کامپیوتر و بالاترین سطح دوام است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای ماشینکاری آنها به CNCMasters.com مراجعه کنید.

آگهی کسب و کار

آگهی فروش دستگاه

آگهی فروش ابزار