فروشگاه CNCSTOCK

تماس با فروشگاه cnc

ساعت پاسخ‌گویی: 10 اِلی 16

چرا باید یک سایت آگهی داشته باشم ؟

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند . یک سایت آگهی جدای بر آنکه مخاطبین بسیار زیادی دارد ، نسبت به سایت های دیگر یک سرمایه گذاری زود بازده بوده و حتی زمان زیادی برای مدیریت آن نیاز ندارد و می تواند به شما در زمینه گرفتن خدمات کارگاهی، تولید قطعات، فروش و خرید دستگاه کمک کند.

در این سایت شما می توانید مطالب و فیلم های علمی را هم قرار دهید با نام کارگاه یا خودتان، در کنار آن میتوانید از فیلم ها و مقالات ترجمه شده و بروز استفاده کنید.


با استفاده از قالب و اپلیکیشن سی ان سی استوک (CNCSTOCK) می توانید به راحتی آگهی های خود را منتشر کنید با به خدمات مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

ما دستگاه سفارشی شما رو وارد می کنیم، هر گونه سفارش برای واردات دستگاه cnc را با توجه به بازار و قوانین انجام میدهیم.

دستگاه هایی که در قسمت سفارش دستگاه یا پیش فروش قرار داده شده است را می توانید برای واردات سفارش دهید.

دستگاه cnc تراش در کجا به فروش می رسد؟ آیا فروش دستگاه cnc تراش دست دوم در ایران صورت می گیرد؟ چگونه می توان یک دستگاه cnc تراش دست دوم را با بهترین قیمت تهیه کرد؟

دستگاه cnc تراش و دستگاه cnc فرز که امروزه جزو پرکاربرد ترین دستگاه های صنعتی موجود می باشند. این دستگاه ها در صنایع مختلف قطعه سازی کاربرد بی بدیلی دارند. لذا وجود حداقل یک دستگاه cnc تراش و یا فرز در هر کارگاه کوچک و بزرگ تولید قطعه، امری غیر قابل انکار است. در گذشته کار تراش فلزات توسط دستگاه های دستی یا منوال (manual) انجام می شد.

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات صنعتی از جمله مهم ترین و یکی از بیش ترین کالاهای واردا شده یه کشور می باشد. شرکت های تولیدی و تاجران فراوانی در حال واردات ماشین آلات از کشورهای مختلف می باشند.

بر اساس آمار رسمی به دست آمده از گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۵ و با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت بازرگانی صادرات و واردات ترخیص کارا می توان چنین بیان کرد که میزان واردات ماشین آلات یعنی فصل ۸۴ کتاب مقررات صادرات و واردات از نظر وزنی بیش از ۹۴ هزار تن و ار لحاظ دلاری بیش از هفت میلیارد و ۵۵۹ میلیون دلار بوده است. به عبارتی سهم وزنی واردات ماشین آلات نسبت به کل واردات کالا در این سال معادل ۲٫۸۲ درصد و سهم ارزشی آن ۱۷٫۳ درصد بوده است.

همین آمار و ارقام به خوبی نشان دهنده بزرگی و اهمیت واردات این دسته کالا به کشور می باشد.

واردات ماشین آلات دسته دوم

ترخیص ماشین آلات مستعمل  از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ماشین آلات مستعمل  از گمرک است. ماشین آلات سی ان سی همان ماشین آلات دست دوم می باشند. که معمولا برای تمام امور صنعتی و کارگاهی موجود است. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

واردات ماشین آلات مستعمل

عمده واردات ماشین آلات مستعمل از کشور های چین، تایوان و …. است. برای واردات ماشین آلات مستمعل و کارکرده نیاز به اخذ مجوز از کمیسیون ماده یک دارید . جهت تجارت در خصوص ماشین آلات مستعمل باید طبق قوانین و مقررات بخشنامه های صادر شده عمل کرد در غیر این صورت برای ترخیص در گمرک با مشکل مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در خصوص ترخیص ماشین آلات دست دوم از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تعرفه گمرکی برای ترخیص ماشین آلات مستعمل

تعرفه گمرکی جهت ترخیص ماشین تراش CNC (COMPUTER NUMERICAL CONTROL مشمول ردیف تعرفه 84589100 می شود که دارای 7% ارزش حقوق گمرکی و سود بازرگانی است و 9% مالیات ارزش افزوده است .

تعرفه گمرکی جهت ترخیص ماشین فرز جدار داخلی 84592900 است. تعرفه گمرکی جهت ترخیص ماشین پانچ کردن که توامان قیچی و پانچ می کند 84624100 می باشد.

مثال:

برای ورود ماشین آلات دست دوم باید مجوز کمیسیون ماده 1 آئین نامه اجرایی مقررات صادرات و واردات (مستقر در سازمان توسعه تجارت در نمایشگاه) اخذ گردد. معمولاً برای ماشین آلات دست دوم مجوز صادر می گردد. ماشین تراش CNC (COMPUTER NUMERICAL CONTROL
مشمول ردیف تعرفه 84589100 می شود که دارای 7% ارزش حقوق گمرکی و سود بازرگانی است.

یعنی برای محاسبه حقوق گمرکی و سود بازرگانی باید قیمت ماشین (همان 25000 یورو) را با کرایه و بیمه از آلمان تا اولین بندر کشور جمع و در قیمت رسمی ارز (نه قیمت بازار آزاد- قیمت رسمی هر هفته از طرف بانک مرکزی به گمرک اعلام می شود) را در عدد 7 ضرب کنید تا حقوق گمرکی و سود بازرگانی به دست آید. بعد حقوق گمرکی و سود بازرگانی و ارزش را جمع و در 9% ضرب تا مالیات ارزش افزوده به دست آید.

هزینه های بندری (تخلیه، بارگیری، انبارداری، …) جدا است. به این ترتیب برای واردات باید کارت بازرگانی داشته باشید و مجوز کمیسیون ماده 1 را اخذ و بقیه مراحل ثبت سفارش و ترخیص از گمرک را انجام دهید.

تماس با فروشگاه cnc _ تماس با مشاور فروش دستگاه cnc _ مشاور فروش ماشین cnc سید جعفرپاداشی _ سید جعفر پاداشی مشاور خرید و فروش دستگاه cnc _ فروشگاه ساعت دیواری اشهن

تماس با فروشگاه cnc _ تماس با مشاور فروش دستگاه cnc _ مشاور فروش ماشین cnc سید جعفرپاداشی _ سید جعفر پاداشی مشاور خرید و فروش دستگاه cnc